3-dniowa wycieczka szkolna do Warszawy

Karolina KostorzOgłoszenie

Niewątpliwie Warszawa jest miastem, które zobaczyć musi każdy. Uczniowie klasy 8b wraz z wychowawczynią pragną zaprosić wszystkich chętnych uczniów do udziału w 3-dniowej wycieczce szkolnej do stolicy naszego kraju w dniach 11-13 maja 2020 roku. Program wyjazdu został dopracowany w każdym aspekcie. W czasie wycieczki uczestnicy zobaczą Zamek Królewski, Stare Miasto, Pomnik Małego Powstańca, kolumnę Zygmunta, Barbakan, Krakowskie Przedmieście: Pałac Prezydencki, pomnik Adama Mickiewicza, Grób Nieznanego Żołnierza, Sejm oraz park Łazienkowski. Ponadto uczniowie zwiedzą Muzeum Powstania Warszawskiego, Centrum Nauki Kopernik (lub telewizję TVP albo TVN), Stadion Narodowy oraz wjadą na XXX piętro Pałacu Kultury i Nauki. Koszt wycieczki wynosi 450 zł. Szczegółowych informacji udziela Pani Karolina Kostorz. Zapisy na wycieczkę do 15 listopada. Decyduje kolejność zgłoszeń.