Inauguracja roku szkolnego 2019/20

adminBez kategorii

2 września br. odbyła się ceremonia rozpoczęcia roku szkolnego 2019/2020. Szczególnie uroczyście zostali powitani uczniowie klas pierwszych, którzy wprawdzie bywali w naszej szkole w czasie dni otwartych, ale w tym dniu nie byli już gośćmi. Stali się nowymi członkami naszej społeczności szkolnej.

Akademię przygotowali uczniowie klas piątych pod opieką swoich wychowawczyń: Małgorzaty Koczor, Marii Masłowskiej i Janiny Bogusz-Wiśniewskiej. W czasie uroczystości wystąpili: Łucja Pieróg, Aleksandra Polny, Liwia Ciemięga, Bartosz Bonar, Agnieszka Pająk oraz Kamil Kęska (wszyscy z klasy 5b), Marta Koczor i Weronika Danek (obie z klasy 5c). Oprócz 5-klasistów w uroczystości udział wzięły uczennice: Marta Polny, Zuzanna Jabłońska (6c), Ewa Mika i Sonia Reclik (7a).

O oprawę muzyczną zadbała pani Magdalena Brzoza.

Organizatorom imprezy należą się wielkie brawa za efekty pracy w czasie wakacji.

Marta Polny (6c)