Kolejne sukcesy Naszych piłkarek ręcznych!

Karolina KostorzZawody sportowe

15 maja 2019 roku odbyły się zawody rejonowe, a dzień później półfinały wojewódzkie w piłce ręcznej dziewcząt. Zmagania były zorganizowane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zawody rejonowe odbyły się w Szkole Podstawowej nr 1 im. Adama Mickiewicza w Marklowicach. Nasza drużyna pokonała zespół gospodarzy z ogromną przewagą, tj. 8: 34 i awansowała do półfinałów wojewódzkich, które zorganizowane zostały w Hali Sportowej GOSIR w Wilkowicach. Po wspaniałej walce uczennice zajęły ostatecznie IV miejsce. Wszystkim zawodniczkom należą się ogromne brawa i gratulacje!
Naszą szkołę reprezentowały: Aneta Temich, Dorota Burdzik, Wiktoria Powieśnik, Katarzyna Zdeb, Joanna Jabłońska, Marta Białas, Katarzyna Michalak, Kinga Sitek, Kinga Chwast, Oliwia Szawerna, Nadia Gotthard, Paulina Wija, Julia Neuman oraz Kaja Bednarek.
Niewątpliwie sukces nie byłby możliwy, gdyby nie poświęcenie i zaangażowanie Pani Janiny Bogusz-Wiśniewskiej oraz Pani Anity Powieśnik, którym należą się podziękowania i słowa uznania za perfekcyjne przygotowanie zespołu.
Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!
Także Pani Janina Bogusz-Wiśniewska pragnie podziękować wszystkim swoim cudownym dziewczynom za niezapomniane chwile, wzruszenie, za walkę i poświęcenie na boisku.