Bajeczna Fiesta

adminBez kategorii

Anna Hetman, Prezydent Miasta Jastrzębie-Zdrój zaprasza dzieci wraz z rodzicami na spektakl ekologiczny „Bajeczna Fiesta” w wykonaniu aktorów Teatru Kultureska.
Przedstawienie odbędzie się 27 kwietnia, o godz. 11.00 i 13.00 w kinie Centrum. Bezpłatne wejściówki dostępne są w kasie Miejskiego Ośrodka Kultury (Kino Centrum). Kasa czynna w godz. 13.00-20.30. Ilość miejsc ograniczona!
W przypadku, gdy wejdą Państwo w posiadanie biletów, ale z jakichś przyczyn nie będą mogli uczestniczyć w spektaklu, prosimy o przekazanie biletów, np. zainteresowanym znajomym lub o ich zwrot do kasy Miejskiego Ośrodka Kultury (Kino Centrum).
„Bajeczna Fiesta” to interaktywny spektakl plenerowy o tematyce ekologicznej pełen muzyki, tańca, zabaw i animacji dla najmłodszych. Zgodnie z tytułem – będzie to sześćdziesiąt minut szaleństwa i zabawy! Dzieci razem z bohaterami bajki będą śpiewać, pląsać, a także urządzać wesoły taneczny korowód. Obok dobrego humoru nie zabraknie treści edukacyjnych. Dzieci nauczą się w jaki sposób można dbać o przyrodę. Będą miały okazję powtórzyć zasady segregacji odpadów, a także posegregować śmieci z bohaterami bajki.
Serdecznie zapraszamy.