Walka na śmierć i życie

Karolina KostorzZawody sportowe

1 lutego 2019 roku odbyły się w naszej szkole Miejskie Zawody Piłki Ręcznej Chłopców organizowane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W sportowych zmaganiach uczestniczyły aż 4 drużyny. Dzięki determinacji i ogromnemu zaangażowaniu nasza reprezentacja, podobnie jak w zeszłym roku, wywalczyła IV miejsce. Zwycięstwo odnieśli uczniowie Gimnazjum nr 11 i Szkoły Podstawowej nr 15, II miejsce zdobyli zawodnicy z Gimnazjum nr 3 i Szkoły Podstawowej nr 18, a ostatnie miejsce na podium zajęli wychowankowie Gimnazjum nr 6. Tuż za naszymi dzielnymi zawodnikami znaleźli się podopieczni Gimnazjum nr 1 i Szkoły Podstawowej nr 2 Mistrzostwa Sportowego. Natomiast dyplom za ostatnie miejsce otrzymała Szkoła Podstawowa nr 19. W Naszej drużynie zagrali: Michał Brzoza, Adrian Grzonka, Michał Konieczny, Przemysław Kozieł, Adam Mikulski, Antoni Moskwa, Patryk Naszko, Jacek Nogły, Szymon Rugor, Kacper Rybarski, Bartosz Śmieja, Szymon Trzaskalik, Michał Brudny oraz Kacper Napora, który pełnił funkcję kapitana zespołu.
Pani Karolina Kostorz składa ogromne wyrazy wdzięczności za poświęcenie i nieustępliwość oraz serce do walki o każdą piłkę.
Gratulacje dla wszystkich zawodników. Szczególne słowa uznania należą się przede wszystkim Patrykowi Naszko, który zdobył najwięcej bramek dla naszej drużyny.
Uczniowie i nauczyciele składają również podziękowania Pani Anicie Powieśnik, która wspierała reprezentację i udzielała cennych wskazówek.