Jesteśmy najlepsi!

adminKonkursy

5 lutego w czasie uroczystej gali poznaliśmy wyniki konkursu Kopalni wiedzy JSW – projekt dla dzieci i młodzieży.
Zadaniem zespołów startujących w konkursie było przeprowadzenie kampanii ekologicznej kierowanej do społeczności lokalnej.
Z naszej szkoły Pani Magdalena Błachut-Wiśniewska zgłosiła i koordynowała dwa zespoły.
Miło nam ogłosić, że wśród 14 zespołów z terenu miast: Jastrzębie-Zdrój, Ornontowice, Pawłowice, Knurów i Suszec oba nasze zespoły znalazły się wśród laureatów!
W kategorii dzieci młodszych nasi uczniowie klas pierwszych zajęli 2. miejsce (jednym z zadań zespołu młodszego było pięknie przygotowane przez Panie Olgę Krzystałę i Joannę Myśliwiec przedstawienie).
Wśród zespołów dzieci starszych WYGRALIŚMY!
Wszyscy nasi uczniowie (60 uczniów) otrzymali od JSW torby z upominkami. Ponadto wśród naszych nagród znalazła się wieża stereo, 60 biletów do multikina, książki dla szkoły oraz dla uczniów zespołu starszego indywidualnie, a przede wszystkim WIELKIE NAUKOWE SHOW, które odbędzie się wkrótce w naszej szkole.