WF na śniegu

adminBez kategorii

Zima, zima, zima… A jak zima, to śnieg! Nareszcie się pojawił! Niezbyt to optymistyczne dla wszystkich kierowców, ale dla dzieci ogromna frajda. Nie czekając więc na lepszą okazję, klasa 1b postanowiła spędzić czas przeznaczony na zajęcia wychowania fizycznego na podwórku. Tam właśnie powstały przepiękne bałwany, bez węgla i marchewki, ale za to z żołędziami, liśćmi i gałązkami. Powstał również renifer, co prawda tylko głowa, ale nie wdawajmy się w szczegóły… Były również wojny na śnieżki z drzewami. Starcie wygrały dziewczynki, bo trafiły do celu aż 7 razy. Na koniec uczniowie nie omieszkali zaznaczyć swojej obecności na podwórku zrobieniem „aniołków” na śniegu. Zmęczeni, ale szczęśliwi wrócili do szkoły i polecają wszystkim klasom aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu.