Mistrzowski tytuł obroniony!

Karolina KostorzZawody sportowe

29 stycznia odbyły się w naszej Szkole zawody piłki ręcznej dziewcząt zorganizowanych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Gościliśmy uczennice z kilku Jastrzębskich szkół, tj. SP15, SP20,  Gimnazjum nr 6, SP19. Organizatorem zawodów była Pani Janina Bogusz-Wiśniewska.
Drużyna SP 16 wygrała wszystkie mecze z ogromną przewagą.
W składzie naszego zwycięskiego zespołu znalazły się:
Kaja Bednarek, Marta Białas, Dorota Burdzik, Nadia Gotthard, Joanna Jabłońska, Katarzyna Michalak, Julia Neuman, Wiktoria Powieśnik, Kinga Sitek, Oliwia Szawerna, Aneta Temich, Paulina Wija, Katarzyna Zdeb.
Dziewczyny wywalczyły tym samym awans do zawodów rejonowych i obroniły mistrzowski tytuł wywalczony w zeszłym roku.
Dziękujemy im za zaangażowanie i wspaniałą grę.
Ogromne słowa uznania składamy również Pani Janinie Bogusz-Wiśniewskiej oraz Pani Anicie Powieśnik za przygotowanie zespołu.
Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!