Turniej Wiedzy o Zdrowiu 2018

adminKonkursy

We wtorek 27 listopada 2018 r. w naszej szkole odbył się szkolny etap Turnieju Wiedzy o Zdrowiu. Do eliminacji przystąpiło 22 uczniów w trzech kategoriach wiekowych: kl. 7., 8. i III gim. Rywalizacja zakończyła się wyłonieniem najlepszych. Pięciu uczniów zakwalifikowało się do etapu miejskiego.
XVI Turniej Wiedzy o Zdrowiu zorganizowany przez Wydział Polityki Społecznej i Mieszkaniowej odbył się 7 grudnia w siedzibie Urzędu Miasta Jastrzębia-Zdroju. Uczniowie pisali test w swoich kategoriach wiekowych. Celem konkursu była popularyzacji wiedzy z zakresu zdrowego stylu życia, zasad udzielania pierwszej pomocy i znajomości anatomii człowieka. Czas oczekiwania na wyniki umilił słodki poczęstunek i prelekcja przedstawiciela Straży Miejskiej. Po ogłoszeniu wyników okazało się, że wszyscy uczestnicy z naszej szkoły otrzymali dyplomy z wyróżnieniem i nagrody książkowe.
Uczniowie reprezentujący naszą szkołę to:

  1. Nadia Kijko z kl. 7b,
  2. Joanna Wawrzyczek z kl. 7b,
  3. Dorota Burdzik z kl. 8b,
  4. Adrian Grzonka z kl. 8a,
  5. Justyna Karliczek z kl. III gim.

Wszystkim gratulujemy cennej wiedzy!