Ostatnie takie jasełka

adminUroczystości szkolne, Wydarzenie

Jasełka 2018 były szczególne, ponieważ po raz ostatni przygotowaniem przedstawienia zajmowała się Pani Jola Klyszcz. Kiedyś trzeba przekazać pałeczkę młodym w sztafecie pokoleń. O oprawę muzyczną tegorocznych jasełek zadbała Pani Magdalena Brzoza wraz z niezawodnym chórkiem, a dekoracje to dzieło Pani Zuzanny Ciepał.

Jasełka w roku Pańskim 2018 były częściowo po naszymu, czyli po śląsku. W przedstawieniu godali i mówili: Lena Śmiałkowska (2b), Liwia Ciemięga (4b), Klara Kucharska (4b), Szymon Ledniowski (4b), Kacper Matloch (4b), Oliwia Brzoza (5b), Marek Krawczak (5b), Joanna Pająk (5b), Zuzanna Śmiałkowska (5b), Kinga Struś (6b), Karolina Bednarkiewicz (6b), Patrycja Kiernicka (6b), Dominika Kiernicka (6b), Iga Pałcik (6b), Paweł Powieśnik (6a) i Mateusz Klaja (6a). Brawa!