Konkurs na kampanię edukacyjną w naszej szkole!

adminKonkursy, Ogłoszenie

Szczyt klimatyczny 2018 zawitał również do naszej szkoły.
Dbamy o ekologię razem z KOPALNIĄ WIEDZY JSW.
Konkurs na kampanię edukacyjną w naszej szkole!
„Kampania ekologiczna Kopalni Wiedzy!”
Celem konkursu jest promowanie proekologicznych postaw wśród lokalnych społeczności, np. podniesienie poziomu selektywnej zbiórki i recyklingu odpadów, elektro-śmieci, oszczędzania energii oraz zmniejszenia zużycia wody w gospodarstwach domowych.
Jeśli chcecie wygrać dla naszej szkoły wielkie naukowe SHOW najbardziej zwariowanych naukowców ekipy Pana Korka, bilety do kina oraz wiele innych cennych nagród – weźcie udział naszym niezwykłym konkursie!
Zadanie
Uczniowie mają za zadanie przeprowadzić akcję informacyjną w swojej lokalnej społeczności: szkole, na osiedlu, w parku, klubie, sklepie…
Przygotuj wraz z rodzicami, rodzeństwem, dziadkami krótki filmik (3-4 min) lub kilka zdjęć w jaki sposób wy jako rodzina dbacie o ekologię, możecie ułożyć, wspólnie zaśpiewać i nagrać ekologiczną piosenkę.
Prace należy wysłać do dnia 31 grudnia na adres: magdalenablachut@wp.pl.
Każdy uczeń zostanie nagrodzony a wspólnie mamy szansę wygrać nagrodę główną dla naszej szkoły!

Żródło: Kopalnia Wiedzy JSW