Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

adminWydarzenie

W tym roku po raz pierwszy nasza szkoła obchodziła Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.
Był to dzień pełen uśmiechów, życzliwości oraz pozytywnych emocji.
W szkole dominował kolor żółty – kolor radości i optymizmu. Najbardziej w ten dzień „wpisały się” klasy 5a i 5b, które w poniedziałek otrzymają słodką niespodziankę.
W całej szkole rozwieszone zostały z miłymi słowami karteczki, które uczniowie mogli przekazać koleżankom, kolegom i nauczycielom.
Klasy 4b, 7a i 7b otrzymały na lekcjach przyrody i chemii nietypowe zadania domowe, związane z życzliwością i dobrym uczynkiem. Zadania wzbudziły wiele pozytywnych emocji i wywołały szerokie uśmiechy. Klasa 4b mogła w inny sposób niż zwykle, pożegnać się z nauczycielem przyrody, wybierając z dużego obrazka: podanie ręki, przytulenie, „żółwik” lub pomachanie ręką. Większość dzieci wybrała przytulenie. Nauczyciele w tym dniu zrezygnowali z pytania uczniów.
Dziękujemy wszystkim Rodzicom, Uczniom i Nauczycielom za zaangażowanie oraz życzymy, żeby każdy dzień był pełen miłych słów i życzliwości.