Festyn integracyjny 2018

adminImprezy

25 października br. uczniowie i rodzice klas 1. oraz uczniowie klas 2. bawili się na festynie integracyjnym, który przygotowały panie: Małgorzata Szwajlik, Olga Krzystała, Barbara Królica, Joanna Myśliwiec i Magdalena Rduch. Pomogli im rodzice, piekąc ciasta i zajmując się przygotowaniem poczęstunku i obsługą gości. Za tę pomoc serdecznie im dziękujemy. Oprócz zajęć ruchowych prowadzone były zajęcia plastyczne – zadaniem dzieci było narysowanie jesiennej mandali. Gwoździem programu była rywalizacja sportowa uczniów i rodziców z klas 1A i 1B. Jednak ważniejsza od zwycięstwa była dobra zabawa. O tym, że naprawdę była dobra, świadczą roześmiane twarze dzieci i rodziców utrwalone na zdjęciach, które można zobaczyć w naszej galerii. ZOBACZ.