Konkurs „Zdrowy jak ryba”

adminKonkursy

Celem tego konkursu było propagowanie wśród uczniów szkół podstawowych dobrych nawyków żywieniowych. Uczestnicy mieli przygotować pełnowartościowy posiłek bazujący na tuńczyku w oliwie z oliwek Rio Mare. Zadanie konkursowe wymagało od uczestników przesłania przepisu oraz zdjęcia gotowej potrawy lub linku do filmu w serwisie YouTube. Ponadto należało uzasadnić, dlaczego to danie spełnia wymogi zbilansowanej diety.
W naszej szkole wyzwanie podjęły 3 uczennice z klasy 4B – Joanna Pająk, Amelia Sajbor i Zuzanna Śmiałkowska. Do konkursu zgłosiła je p. Karolina Kostorz, która umieściła filmik dokumentujący przygotowanie potrawy. Dziewczętom życzymy sukcesu, a czytających te słowa zapraszamy do obejrzenia konkursowego przepisu.