Wynik konkursu „Bajkowa Dynia”

adminKonkursy, Ogłoszenie

6 listopada chętni uczniowie klas I i III wzięli udział w konkursie „Bajkowa dynia”. Zadaniem najmłodszych uczniów naszej szkoły było zamienienie dyni w jakiegoś bajkowego bohatera bądź przedmiot z bajki. Czy udało się im to zadanie? Oczywiście, że tak! Podziwiając przyniesione prace, które umieszczono na wystawce na korytarzu, mogliśmy świętować jednocześnie Dzień Postaci z Bajek, który w tym roku wypadał 5 listopada. Trudno było wskazać, które prace są najpiękniejsze, jednak największy zachwyt zarówno wśród uczniów, jak i nauczycieli oraz rodziców wzbudzała praca Natalii Szmuk z klasy 1B, zdobywczyni 1. miejsce w konkursie. Uczennica swoją dynię zamieniła w karocę Kopciuszka, pięknie ją dekorując. Wszyscy pozostali uczestnicy również dostali dyplomy i słodki poczęstunek jako nagrodę za trud włożony w przygotowanie pięknych prac. Natalii i pozostałym uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie. Powstały piękne prace, których zdjęcia można obejrzeć w naszej galerii. ZOBACZ.