Apel „Dwie rocznice”

adminUroczystości szkolne

9 listopada uświetniliśmy 2 rocznice – 4 listopada przypada Dzień Patrona Szkoły, natomiast 11 obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji klasy 4A i 4B przygotowały okolicznościowy apel, nad organizacją imprezy czuwały panie K. Biskupek (wychowawczyni kl. 4A) i Lidia Machej (wychowawczyni kl. 4B), oprawę muzyczną zawdzięczamy chórkowi szkolnemu, którym kieruje pani Magdalena Brzoza. Warto tu podkreślić, że nasz zespół integruje uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum, co można sprawdzić naocznie na zdjęciach w naszej galerii. Zarówno występ chórku, jak program pokazany przez czwartoklasistów zostały nagrodzone rzęsistymi oklaskami, dodajmy – zasłużonymi.
Po apelu p. Katarzyna Szczepaniak wręczyła Natalce Szmuk (1B) nagrodę przyznaną w konkursie „Bajkowa Dynia”, a p. Katarzyna Biskupek nagrodziła Joannę Pająk (4B) za 1. miejsce w konkursie poświęconym Patronowi szkoły.
Zapraszamy do naszej galerii.