Festyn integracyjny

adminImprezy, Wydarzenie

24 października w naszej szkole odbył się Festyn integracyjny dla uczniów i rodziców klas I oraz uczniów klas III. Wspólna zabawa rozpoczęła się przywitaniem na sali wszystkich uczestników i podziałem zadań. Każda z klas miała okazję wziąć udział w kilku aktywnościach. Najpierw na sali gimnastycznej zostali uczniowie klas I wraz z rodzicami, którzy brali udział w konkurencjach sprawnościowych. Każdy miał okazję się przekonać, że ważna jest szybkość, zwinność, spryt i koncentracja, ale przede wszystkim dobra zabawa! W tym czasie uczniowie klas III wzięli udział w zajęciach plastycznych i świetlicowych, a także słodkim poczęstunku oraz mieli okazję kibicować młodszym kolegom i koleżankom. Potem oczywiście nastąpiła zamiana ról i do zawodów sprawnościowych przystąpiły klasy III, które – aby również się zintegrować – wymieszały się ze sobą. Okazało się, że na piłkach wcale nie skacze się tak łatwo, a gazeta może się do nas przykleić. W tym czasie uczniowie klas I i ich rodzice udali się na poczęstunek oraz zajęcia na świetlicy. W czasie imprezy powstały piękne plakaty, które można podziwiać obecnie na szkolnym korytarzu.
Wszystkim uczniom i rodzicom (zwłaszcza tym, którzy przynieśli dla nas słodkości) serdecznie dziękujemy!