Bardzo pozytywnie zakręceni

adminUczniowie

Nie samą nauką w szkole uczeń żyje. Niektórzy uczniowie kwitną na kontach portali społecznościowych, inni namiętnie grają. Jednakże są uczniowie, którzy żyją nie tylko w świecie wirtualnym. W tzw. realu rozwijają swoje pasje. Chcielibyśmy w tym wpisie przedstawić dwoje zapaleńców z klasy 4B.
Zdjęcia pozostałych pasjonatów z klasy pani L. Machej można znaleźć w naszej galerii. ZOBACZ.
Sebastian Danek interesuje się robotyką, elektroniką. Z wielkim zamiłowaniem realizuje własne pomysły. Na poniższym zdjęciu widzimy jego wskaźnik laserowy, 2 pojazdy i dmuchawę. Wygląda na to, że rośnie nam mechatronik. Tak trzymaj!
Kliknij, aby zobaczyć zdjęcie w większym formacie.

Oliwia Brzoza to urodzona tancerka. Ma niezwykłe poczucie rytmu i godną pozazdroszczenia sprawność fizyczną. Jest skoczna, zwinna i bardzo gibka. Swoją pasję rozwija w Studiu Ruchu i Tańca „Szok” w Jastrzębiu-Zdroju. Na zdjęciu prezentuje jedno ze swoich trofeów. Brawo!
Kliknij, aby zobaczyć zdjęcie w większym formacie.