Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

adminAkcje

Nasza szkoła – jako jedna spośród 3716 szkół w Polsce i jedna z 9 szkół w Jastrzębiu-Zdroju – wzięła udział w akcji edukacyjnej kończącej się 29 września Światowym Dniem Tabliczki Mnożenia. W tym dniu uczniowie stali się egzaminatorami i sprawdzili znajomość tabliczki mnożenia u… nauczycieli. Po zdaniu egzaminu każdy z nich otrzymywał plakietkę Eksperta Tabliczki Mnożenia.
Ekspert Tabliczki Mnożenia
Akcję przeprowadzoną w fantastycznej atmosferze zorganizowały panie Alicja Hebda-Mycka i Lidia Machej. Z wielkim entuzjazmem pomagali im ich Asystenci. Wszystkim zaangażowanym w tę akcję gratulujemy dekoracji, organizacji zabaw oraz egzaminu. Czekamy na inne tego typu akcje, np. na Dzień Liczby Pi. 🙂

Na zdjęciu (od lewej): Oliwier Brzoza, Jakub Janeta, Michał Czechowski, Alicja Czarnecka, Oliwia Brzoza, Zuzanna Śmiałkowska i panie Lidia Machej, Alicja Hebda-Mycka. BRAWO!
ŚDTM -
 organizatorzy
Reszta zdjęć z tego wydarzenia jest w naszej galerii. ZOBACZ.